OKUL VE YURTLARDA PENCERE GÜVENLİĞİ

Türkiye'de eğitim kurumlarında her yıl onlarca pencereden düşme ve intihar vakası gerçekleşmektedir. Yaşanılan bu üzücü vakalar can kayıplarına, yaralanmalara sebep olarak eğitimci ve idarecileri yasal yaptırımlarla yüz yüze bırakmakta ve eğitim kurumları için itibar sarsıcı durumlara sebebiyet vermektedir. Bugüne kadar bu durum, herhangi bir akılcı çözüm olmadığı için, idareciler ve eğitimciler için büyük bir sorun teşkil etmiştir.

İngiltere, Kanada gibi gelişmiş ülkelerdeki eğitim kurumlarında pencereler için güvenlik önlemi alınması yasal zorunluluktur. Bu tehlikenin farkında olan ve önlem almak isteyen seçkin eğitim kurumlarımızdan gelen talep doğrultusunda firmamız tarafından Penkid pencere emniyet kilidi geliştirilmiş ve hizmetinize sunulmuştur. Ürünümüz, halihazırda Türkiye'nin  önde gelen kurumlarında kullanılmaktadır.

Penkid pencere emniyet kilidi, eğitim kurumlarında öğrenciler için pencere güvenliğinde eşsiz bir sistemdir. Uygulandığı pencerenin tam açılmasını engelleyerek havalandırma sağlarken düşme vakalarının önüne geçer. Sadece anahtarı ile açılabildiğinden tam güvenlik sağlar. Okullarda hırsız güvenliği için de en düşük maliyetli önlemdir.

 

PENKİD İLE GÜVENLİ OKULLAR !

İSTANBUL AMERİKAN ROBERT KOLEJİ

BAHÇEŞEHİR KOLEJLERİ

HİSAR OKULLARI

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ ANAOKULU

ATILIM ÜNİVERSİTESİ

BURSA ÖZEL OSMANGAZİ İLKÖĞRETİM OKULU

FATİH SULTAN MEHMET LİSESİ

İBRAHİM ALAETTİN GÖVSA İLKÖĞRETİM OKULU

AYDIN DOĞAN MESLEK LİSESİ

KEMAL HASOĞLU LİSESİ

İMKB KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ

MALATYA ŞEHİT YZB HAKKI AKYÜZ İLKÖĞRETİM OKULU

ÜSKÜDAR HENZA AKIN ÇOLAKOĞLU LİSESİ

ÖZEL GEBZE YUMURCAK KREŞİ

DR. REFİK SAYDAM İLKÖĞRETİM OKULU

ELAZIĞ MEHMET KOLOĞLU ANADOLU LİSESİ

Ve pek çok okul, yurt, üniversite pencereleri Penkid ile güvende!


penkid okul
 
 
        

 

Penkid Kilit İm. San. Tic. Ltd. Şti. © 2011, 2021 penkid iso 9001